Hakkımızda

İzmir Çiçek ve İzmir Çiçekçi için doğru çiçekçi adresi İzmir Çiçekçilik

İnternet ile birlikte bir çok kolaylık da hayatımıza girmiş oldu. Çiçek sektöründe de bu kolaylıklardan hem müşteriler hem de çiçekçiler faydalanmaktadır. Fakat bu kolaylıklarla birlikte işin uzmanları değişmekte ve işinin ehili usta çiçekçiler yerini kalitesiz ve ucuz çiçeklerle hazırlanmış merkezi çiçekçiler devreye girmiştir.

İzmir Çiçekçilik bu durumdan rahatsız olan siz müşterilerimize İzmir'in yerel çiçekçisi olarak çiçek siparişi verebilme imkanı sunmak için ortaya çıkmış bir yerel çiçekçi sitesidir. İzmir'in tüm ilçelerine kaliteli, taze ve özenle seçilmiş çiçeklerden hazırlanan siparişleriniz zamanında teslimat güvencesiyle çiçek göndermenizi sağlıyor.

İzmir Çiçekçilik müşterilerine en uygun fiyatla en kaliteli çiçek siparişi vermenin gururunu yaşıyor. İzmir’in birbirinin kopyası olan, çiçekçiliğin kalitesini düşüren, müşterilerin internetten çiçek göndermek konusunda çekimser kalmasına neden olan çiçek sitelerinin aksine müşteri odaklı, kaliteye önem veren kurumsal yepyeni bir anlayış sunuyor.

İzmir ‘de İzmir Çiçekçilik dışında aynı kalitede hizmet alabileceğiniz diğer çiçekçi sitelerimiz:
www.izmircicek.com
www.izmircicek.net
www.izmircicekci.com.tr

Whatsapp ile Sipariş