Öğretmene Çiçek İzmir Çiçekçilik'de


Gelecek nesilleri yetiştiren değerli öğretmenlerimiz için hazırladığımız güzel ve özel çiçek buketi, çiçek aranjmanları gibi hoş sürprizler ile teşekkürlerinizi sunmak için İzmir Çiçekçilik doğru adres. Birbirinden güzel öğretmene çiçek ürünleri ile öğretmen dostlarımıza güzel mesajlar eşliğinde çiçek, çikolata gibi birbirinden hoş ürünleri İzmir Çiçekçilik aracılığı ile kolay ve güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.


24 Kasım Öğretmenler Günü


24 Kasım 1928 yılında Mustafa Kemal Atatürk baş öğretmen ünvanını almıştır. Türkiye'de 1981 anayasası ile her yıl 24 Kasım öğretmenler günü olarak kutlanmaya başlamıştır. Yeni neslin eğitim ve öğretiminden sorumlu, ülkenin geleceğini yetiştiren kutsal meslek öğretmenlik her yıl 24 Kasım günü çeşitli etkinlik ve törenler ile kutlanmaktadır. "Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır" sözü ile ulu önder Mustafa Kemal Atatürk öğretmenlik mesleğinin önem ve değerini en güzel şekilde vurgulamıştır. Bu özel günde öğretmenlerimize alacağımız çiçekler, çikolatalar ve hediyeler ile minnettarlığımızı gösterir, nacizane bir teşekkür ederiz.

Öğretmene Çiçek Göndermenin doğru adresi İzmir Çiçekçilik en güzel çiçek buketleri, çiçek tasarımları, hediyeleri adresinize teslim imkanı sunuyor.

Whatsapp ile Sipariş